Návštěvní kniha

vaše jméno:
vaše www: http://
opište kód:   

Vzkazy

07. 08. 2013 - 23:20
 

eva: Dobrý den,
založila jsem stránky http://www.nechsime.cz/ určené pro ženy, které zvažují potrat.
Informace na těchto stránkách by jim chtěly nabídnout alternativu k potratu. Chci, aby na nich byly odkazy např. na Azylové domy, Poradny pro ženy neplánovaně těhotné, příběhy žen, které prožily potrat či těch, které se rozhodly přes obtížnou situaci dítě donosit.

Stránky jsou moje soukromá iniciativa, jsou nekomerční. Byla bych ráda, kdyby ženy, které tyto informace hledají, měly možnost je získat ideálně na jednom místě.
Chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné na Vašich stránkách na tyto stránky upozornit, odkazovat apod.
Mohu nabídnout link na Vaše stránky v sekci "Spřátelené weby": http://www.nechsime.cz/spratelene-weby/.
Uvítám i Vaše návrhy k případné spolupráci, konstruktivní kritiku k mému webu apod.
Velmi děkuji a těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem Eva

---
www.nechsime.cz/

27. 03. 2013 - 12:18
 

dominik: Posílám pozdravy i modlitby

člen Bractwa Małych Stópek z Polski
więcej info o Bractwie Małych Stópek - www.dlazycia.info

Dominik Dłubała z Lublińca

31. 05. 2012 - 19:58
 

prozaik: 100x díky za tyhle stránky. Jsou dobře udělané, je tu kopa informací na jednom místě. Kéž by přinesly co nejvíce ovoce v podobě probuzených lidí ze lží a letargie a pomohly tak zachránit dětské životy před těmi popravami. Díky.

Gyndaři - styďte se. Politici a zákonodárci - styďte se.

01. 03. 2012 - 20:06
 

marieke: Zdravím, díky za upozornění na váš nový článek Nedávno jsem si na vás vzpomněla, když jsem slyšela o tomto: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/165568-britky-podstupuji-ilegalni-potraty-na-zaklade-pohlavi-ditete/ Hrozné, myslela jsem, že takové věci se dějí možná tak v Číně, ale ne v tzv.civilizovaných zemích :-/

---
marieke.pise.cz

21. 11. 2011 - 15:20
 

hana: ELE: zabít dítě počaté znásilněním znamená mstít se bezbrannému nevinnému dítěti za zločin, který spáchal někdo jiný!! Jakýkoli "justiční", ekonomický, ..." důvod nepravňuje k brutální vraždě dítěte, kterému soběstředná "humanistická" společnost upírá právo na život!!

---
www.apostol.webnode.cz

21. 11. 2011 - 15:16
 

hana: Fedrovi: Zákaz potratů nelze vytrhnout ze souvisejících faktů - především, že JE to vražda a dítě má právo na život od svého početí, NE až po porodu. Existuje spousta lidí, kteří nemohou mít děti a neexistuje žádný argument ospravedlňující tak brutální vraždu nevinného dítěte! Mezi dítětem měřícím 3 cm nebo 50 cm není žádný rozdíl, zničení obojího je vražda a nenarozené dítě je diskriminováno svou velikostí a prostředím. V tomto ohledu je humanismus horší než fašismus, protože lidem vsugeroval bludy o bezceném "čemsi" v těle ženy, která TO může kdykoli zlikvidovat, když se jí to prostě nehodí!!

---
www.apostol.webnode.cz

10. 11. 2011 - 15:15
 

fedro pedro: Dobrý den,
po projití Vašeho blogu bych měl dotaz. Může ho zodpovědět kdokoli, kdo se zákazem potratů souhlasí
Pokud by se dítě mělo narodit ženě, která ho nechce a nebude se o něj starat. Je tedy podle Vás lepší, aby se i tak narodilo a žilo v buď rodině, která mu nedá lásku a bude mu připomínáno, že jim zkazilo život (takový případ znám ze svého okolí), nebo by bylo posléze umístěno do dětského domova, kde by také rodinu nepoznalo. A nebo je v tomto případě lepší přistoupit k potratu?
Víte, přijde mi, že každá mince má svůj rub i líc. Podle mého názoru zakázání věci neznamená, že nebude používaná.
Pokud tedy potraty zakážeme, budou se provádět dál. Ale někde "po domácku" s mnohem větším rizikem.
Vše je jen o lidech. Jsou lidé, kteří děti chtějí a dají jim lásku. Jsou ale také tací, kteří otěhotní nechtěně a dítě pak může vyrůstat v hrozných podmínkách. Což je podle mého názoru mnohem horší, než kdyby se nenarodilo.
Ne každý v sobě nosí vznešený citát, který je umístěn nahoře v banneru. Jsem realista a proto si myslím, že zákaz potratů by v samém důsledku nebyl kladným řešením.
Nějak jsem se rozepsal. Doufám, že mě moc neukamenujete

18. 05. 2011 - 22:30
 

fernanda: Tak to je zajímavé (hlavně teda konec videa) - http://www.novinky.cz/zena/deti/231219-spickovy-3d-ultrazvuk-ukaze-komu-je-miminko-podobne.html. Je tam ukázáno 13 týdnů staré miminko na 3D ultrazvuku. Na to by se měli podívar ti, co říkají, že nenarozené dítě není živé a že život začíná až narozením. Také je hrozné, že o jen o týden dřív by bylo možné takové dítě legálně zabít.Nešlo by to video třeba dát na hlavní stránku?

10. 12. 2010 - 23:13
 

marieke*: Taky by mě zajímalo, jaký je Váš názor na to vícečetné těhotenství.

---
marieke.pise.cz

02. 11. 2010 - 15:36
 

pro-zivot: Iveto, to je samozřejmé, budu jen ráda. Pro účely blogu používám adresu pro.life@seznam.cz - ozvěte se a domluvíme se

A neuvažovala jste o založení podobného blogu? Ať už na Píše.cz nebo někde jinde? Každou "konkurenci" jenom uvítám!

S pozdravem Eva

---
pro-zivot.pise.cz

02. 11. 2010 - 15:28
 

pro-zivot: Děkuju za všechny vzkazy, komentáře a dotazy, budu se je snažit postupně zodpovědět. Zároveň se omlouvám za dlouhou prodlevu - měla jsem teď v blogování delší pauzu.

---
pro-zivot.pise.cz

23. 10. 2010 - 02:07
 

fernanda: Dobrý den, máte to tady dobré a fandím vám ve vašem úsilí. A také bych se chtěla zeptat, jestli bych se nemohla přidat a občas jenom napsat nějaký ten článeček na tento blog, ráda bych také něco dělala aktivně proti potratům. S pozdravem Iveta.

---
219996@mail.muni.cz

15. 06. 2010 - 09:41
 

samsie: Dobrý den, plně souhlasím s obsahem na těchto stránkách až na jeden takový obrovský detail. Sami jsme si prošli tím, že nám byla nabídnuta redukce z hlediska vícečetného těhotenství. Nerozhodovali jsme se ani vteřinu a riskli tak vlastně život všech čtyrech. Tedy trojčátek a můj. Jenže když si to zpětně shrnu, jaké to vše bylo, asi bych už váhala. Měly jsme všechny obrovské štěstí, i když jedna holčička se narodila už mrtvá a já na tom též nebyla nejlépe, nakonec jsme to zvládly. Podruhé bych se už ale hodně rozmýšlela. Vím, že spousta vícečetných těhotenství se potýká s tímto problémem. Holky jsou například jednovaječné a tudíž na jedné placentě. Takže se stávalo, že jedna vysávala druhou, ale jen v mezích, takže to dobře dopadlo. Jsou ale případy například dvojčat, kdy jedno žije na úkor druhého a jsou ohroženi oba. V tom případě se doporučuje to slabší odstranit, aby přežilo alespoň jedno. Je to strašně těžké rozhodnutí, ale pokud například rodina čeká na dítě 10 let a najednou má rozhodnout, že to přežije buď jeden a nebo nikdo, většinou si vyberou to menší zlo, i když je to příšerně těžké a nikdy nezapomenou. Další příklad, se kterým jsem se setkala je diagnoza Edwardsova syndromu, který je neslučitelný se životem. V takovýchto případech si myslím, že umělé ukončení těhotenství je určitá forma pomoci. Myslím si, že je daleko horší, když Vám dítě po porodu zemře v náruči, než když ukončíte jeho život na začátku těhotenství. Někteří se s tím již nikdy nevyrovnají a děti radši nemají vůbec, protože viděli své dítě zemřít a třeba ho drželi i v náručí. Tohle jsou případy, kdy by člověk, instituce, nadace a podobné, které striktně odsuzují potraty, by se měli pozastavit a zamyslet se, že jako u všeho neexistuje pouze černá a bílá, ale i šedá.

07. 06. 2010 - 16:29
 

ela: Dobrý den, já chápu že se vám interupce nelíbí a PLNĚ souhlasím, ale ráda bych se vás zeptala jaký je názor na potrat, pokud je žena například znásilněna, nebo nemuže svého budoucího potomka finančně zajistit?
Děkuji předem za odpověď.

17. 01. 2010 - 19:06
 

pisarka: Dobrý den,
nedávno jste navštívila náš blog a zanechala nám vzkaz. Naše odpověď je ano - můžete přebrat, co se vám hodí.
Musím napsat, že vám fandím ve vaší činnosti, v naší republice tyhle pravdy lidé neradi slyší a dovedu si představit, že se setkáváte s hodně negativními ohlasy.
Proto přeju hodně elánu a hlavně ať vás nadšení pro věc neopustí. A ať máte krásný rok 2010.

---
www.juliankas.blog.cz

02. 01. 2010 - 19:47
 

princezna: Moc děkuji za přání, které jste nechala u mě v Knize
Také Vám přeji požehnaný a úspěšný rok 2010 a hodně elánu pro život i Vaši pro-life činnost.
S tím životním optimismem, popravdě - v posledních měsících jsem už byla několikrát "nalomená" k tomu, že jsem se asi spletla a svůj optimistický postoj budu muset přehodnotit, naštěstí k tomu nakonec nedošlo a i díky Vašemu přání se teď budu ještě víc snažit si ho uchovat Díky.

---
princezna.svetu.cz/

10. 09. 2009 - 09:36
 

prozaik: Díky za tyto stránky.