Článek K pátému výročí vraždy Terri Schiavo

Vložit nový komentář (moderovaná diskuze)

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Moderované komentáře k článku: K pátému výročí vraždy Terri Schiavo

14. 04. 2010 - 19:26

to co?: To akože čo má znamenať??? Súd rozhodne, že niekto nemá právo žiť???? A ak už, to koho preboha napadlo, že ju vyhladujú a dehydrujú, aby umrela??
Nechápem a je mi z toho akosi nedobre...

16. 04. 2010 - 16:45

pro-zivot: Vraždu Terri Schiavo si objednal její manžel Michael Schiavo. No, manžel... Ví se o tom (a nejde o žádné spekulace, on to nakonec sám přiznal), že jí byl dlouhodobě nevěrný, v době, kdy dával novinářům dojemné rozhovory o tom, jak svou ženu nesmírně miluje, žil s milenkou, a nakonec si pořídil "vedlejší rodinu" - dvě nemanželské děti.

V době, kdy žádal u soudů o Terriinu smrt, byl jejím manželem už jen formálně, měl nový život, novou rodinu, a ona už mu jenom překážela... a tak hledal legální způsob, jak se jí zbavit.

Druhá věc, o které se příliš neví, je, že Terri měla na své jméno napsáno obrovské množstí peněz. Poté, co se jí stala ta podivná nehoda, její manžel podal žalobu na nemocnici, kde ji ošetřovali, že jí nepomohli včas a ona kvůli tomu zůstala takto poznamenaná. Nakolik to byla pravda, nevím, faktem je, že soud rozhodl v jeho prospěch a nemocnice musela zaplatit odškodné. TO ODŠKODNÉ DOSTALA TERRI. Jemu jako manželovi taky něco přiřkli, ale naprostou většinu těch peněz (teď z hlavy si nevybavím, jaká to byla částka, ale samozřejmě vám to mohu vyhledat, pokud byste chtěla) patřila Terri a on s nimi nemohl žádným způsobem manipulovat. LEDAŽE BY TERRI ZEMŘELA A ON JE ZDĚDIL.

Ještě je třeba dodat, že on se s ní klidně mohl dát rozvést. Pokud si založil novou rodinu, postižená manželka mu byla na obtíž, prosím, mohl požádat o rozvod (a to i přesto, že jeho žena nebyla způsobilá k právním úkonům). JENOMŽE TO BY PAK Z TĚCH PENĚZ NEVIDĚL ANI CENT.

Celá Terriina rodina (otec, matka, bratr, sestra, manžel její sestry) léta bojovali za to, aby jim Terri byla svěřena do péče. Nepřáli si a neusilovali o nic jiného než ji mít doma a moci se o ni starat. Nebyli motivovaní ničím jiným než láskou k ní. Její "manžel" měl dávno nový život, novou rodinu, a velmi zřetelný motiv, proč se jí zbavit - tučné dědictví. Že ten soudce rozhodl tak jak rozhodl, je justiční zločin, jinak se to nedá nazvat.

---
pro-zivot.pise.cz

27. 10. 2010 - 09:54

distressed: Bože to je příšerný!!! Nechápu (jak už to tady říkal/a to co?), jak jí mohl soud odsoudit k smrti, když nic neprovedla a potřebovala spíš větší péči??!!! A ještě jí udělit takovýhle trest, vyhladovění a žízeň. . Po tomto článku si začínám ještě více než předtím uvědomovat, jak jsou lidi nespravedliví. Postiženou ženu nechali takhle krutě zemřít jen kvůli jejímu manželi, kvůli tomu že byla postižená a kvůli dědictví?! To snad nebyl ani nějaký soud... je mi z toho na nic... Mimochodem můžu si tě uložit do odkazů? Je vidět, že Ti/Vám nejsou tyhle věcí lhostejné a je třeba více takovýchto blogů. Pokud ano ozvi/ozvěte se na můj web. Díky

---
distressed.pise.cz