Článek Barack Obama - bez slitování nad bezbrannými

Vložit nový komentář (moderovaná diskuze)

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Moderované komentáře k článku: Barack Obama - bez slitování nad bezbrannými

05. 03. 2009 - 11:00

smajlik®svetu.cz: obama by potřeboval profackovat a podívat se do těch nemocnic... je to hnusný...

---
smajlik.svetu.cz

05. 03. 2009 - 14:40

pro-zivot: Obama bezpochyby dobře ví, co prosazuje. O to je to smutnější. Mezi potratem v devátém měsíci a vraždou novorozeněte už není vůbec žádný rozdíl - a Obama chce vlastně zabíjet i ty novorozence (děti, které se po nepodařeném potratu narodily živé). A takovýhle člověk je nám neustále vnucován jako morální autorita.

---
pro-zivot.pise.cz

05. 03. 2009 - 15:04

zuzi: To mi přijde opravdu nechutný. Jsem v devátém týdnu a cítím, že moje dítě žije. Vůbec jsem netušila, že jsou v USA povolené pozdní potraty bez závažné zdravotní indikace (přímé ohrožení života matky). Tohle je fakt šokující. Teď už chápu, proč vznikl třeba Němý výkřik, který mi v našich podmínkách přišel celkem bezpředmětný. Vždyť tam je většina obyvatel křesťany, ne? A on asi taky. Dítě přece není majetek, ani když je ještě v děloze. Je to host, kterého si muž a žena sami pozvali. Nejde ho rozporcovat a hodit do igelitky. Když tohle nějaký amík udělá sousedovi, pošlou ho na křeslo. A u dítěte ne? Někteří lidi mají zvláštní mentalitu...

---
zuzi.pise.cz

06. 03. 2009 - 18:06

pro-zivot: Gratuluju k miminku!

Ty "potraty částečným porodem" se v USA prováděly až do roku 2007. George Bush sice podepsal zákon, který je zakazoval, už v roce 2003, ale několik potratových organizací kvůli tomu podalo žalobu, že to je neústavní a tak dále, takže se dělaly dál než soud definitivně rozhodl, že ten zákon opravdu platí. To bylo na jaře 2007. Když se novináři zeptali tehdejšího prezidentského kandidáta Baracka Obamy, co si o rozhodnutí soudu myslí, řekl, že s ním hluboce nesouhlasí. Teď jako prezident je chce zase povolit a prý má velkou šanci, že se mu to podaří.

---
pro-zivot.pise.cz

06. 03. 2009 - 18:31

pro-zivot: A nejhorší na tom je, že se to dělalo na dětech v druhé polovině těhotenství, když už to malé může přežít i mimo dělohu. Takže na jedné straně se zachraňovaly děti předčasně narozené ve 21. nebo 22. týdnu, a o sál vedle se zabíjelo dítě ve 40. týdnu těhotenství. . .

---
pro-zivot.pise.cz

23. 10. 2010 - 15:49

aneta*: Na druhé straně, tady musí být i lidé, kteří na potrat jdou a vůbec se jim nehnusí nechat zavraždit své dítě, která matka tohle může udělat, to si neumím představit..

22. 01. 2013 - 12:42

adriana: pravo na potrat pro kazdou matku a v jakemkoliv stadiu tehotenstvi jednoznacne podporuji. a kdyz uz je v usa povelen potrat az do devateho mesice, proc by nemohl byt zabit novorozenec? nevidim v tom uz zadny rozdil...

04. 03. 2013 - 11:19

kass: ok, tak dame vsem pravo vrazdit - a beztrestne samozrejme. zacneme u VAS a VASICH potomku a blizkych!

15. 01. 2014 - 21:37

looter: Souhlasim s vami

16. 01. 2014 - 10:20

madholman: Ty vole vždyť je to vražda ty blbče!!Ještě vražda vlastního dítěte.Jak může někdo takhle mluvit jako ty???Tobě jako přijde normální že zabijou novorozence??Umíš si představit, že bys tu dneska vůbec ani nebyl, protože by tě tahali z dělohy a urvali by ti hlavu????

16. 01. 2014 - 21:10

mara: A do kdy by tedy podle Vás mělo být právo matky své dítě zabít? DO hodiny po narození, Do doby, než začne mluvit? Do svých 18? Nebo prostě dokud žije matka, protože ona ho porodila?
Nicméně souhlasím s Vámi v tom, že opravdu nevidím rozdíl mezi potratem v 9. měsíci těhotenství a zabitím novorozence - a o tom právě je ten článek - on v tom rozdíl totiž vážně není. Dle mého je obojí vražda.

18. 01. 2014 - 19:28

simona: ....nestacim sa divit... jako moze toto jedna zena povedat!!!! je to vražda!!! bez ohladu na to ci to dieta vie al. nevie povedat ci chce zit alebo nie!!! o tom to predsa je-o ochrane tých ktorí sa este sami nemozu bránit a obhajovat. adriana je mi z Vas na zvracanie a nezostava mi nic ine len verit ze takychto zvierat ako Vy tu bude coraz menej....

26. 07. 2013 - 14:22

lia: je trapnej, ten Obama....nevi, co dela....

---
pro-zivot.pise.cz/

15. 01. 2014 - 21:43

candy: Barack se mi tímto hnusí, ale na druhou stranu..více se mi hnusí ta matka, která na takovýto potrat půjde. Pokud dokáže zabít své dítě tímto způsobem, pak by ho nejspíš byla schopna zabít i po narození. V takovém případě snad raději Obamovo rozhodnutí chápat, i když je odporné.

15. 01. 2014 - 22:22

kukina: ach bože jak ty ženský můžou zabít takhle malé nenarozene dite,ty Američani vůbec nemají srdce,je to hnus,co by rekli oni kdyby byly ti co ten potrat přežilyy!!

16. 01. 2014 - 08:23

jana*: Mam dost úplně se mi udělalo z něho zlé fuj bože kdyby mu tak vzali jeho děti tak by jednal jinak

16. 01. 2014 - 10:45

edoušek 76: Matka,která toto podstoupí si nezaslouží být matkou. Doktor,který to provede by si měl zažít to,co zažije to nenarozené dítě. Sama mám dvě děti a nedokáži si představit,že bych je neměla mít. Profackovat by potřeboval nejen Obama,ale spoustu dalších takových mu podobných.

16. 01. 2014 - 11:07

slavka: Nechápu takové zvěrstvo, každý člověk má právo na život a jiný člověk by neměl mít právo rozhodovat o životě druhého.. Už mnohem mnohem dříve se jedná o plnohodnotný lidský život, miminku pracuje mozek už od 40. dne, takže by se dalo říci, že už od té doby vnímá bolest. Ve třech měsících už je miminko tzv. hotové, má nehtíky, polyká plodovou vodu, cucá si paleček apod.. Dalo by se hodně polemizovat i nad způsoby potratů i dětiček do 3. měsíce, jelikož tam se jim třeba za živa trhají končetiny od těla a tahají se ven apod., prý se miminka škubou bolestí, mají trpící obličejík apod. Podle mě, když už potraty, tak humánně, prostě miminko uspat a pak teprve zabít.. Ale to je asi moc práce a peněz.. Jinak zpět k článku, tady se nedá konstatovat nic jiného, než že je to opravdu zvrácené . Vždyť je tolik lidí, kteří by dali vše za zdravé adoptované miminko... Je mi neskutečně líto všech těch malinkých bytostí, které nedostanou vůbec právo žít, přitom by tak chtěli , ale nemůžou bojovat s krutostí tohoto světa .-(, jsme mnohem horší než zvířata..

16. 01. 2014 - 13:50

elsa: Jen by me zajimalo,co by delal,kdyby se pro tohle rozhodla jedna z jeho dcer nebo v drivejsi dobe manzelka. Je to hnus.

16. 01. 2014 - 18:53

rar: "Až do tohoto okamžiku dítě žilo a vše vnímalo"
plod je bežne usmrtený pred procedúrou injekčne
zaujímavé ale je že bushovi nevadilo že je úplne legálny potrat pri ktorom je plod rozštvrtený v maternici a následne vybraté tieto časti plodu...toľko ku kresťanskému pokrytectvu politikov

19. 01. 2014 - 22:33

monika: je to kreten celej ten clanek a zakon je peknej hnus.to je prezident?to je debil

23. 01. 2014 - 12:16

eva557@azet.sk: No tak toto nepochopim ako to niekto môže urobiť zabiť svoje narodené dieťa ty ľudia ktorý by chceli mať miminko a nemôžu taký by chceli a taký čo môžu to zabijú .... :'( :'( :'( :'( :'( :'( je to smutné :'( :'( :'( :'( :'( :'( Prečo to robia ? Načo si robia deti ked potom to zabijú ??? Takej žene čo zabije svoje dieťatko by som priala aby už nikdy nemohla mať deti aby vedela akú chybu urobila lebo dieťa je to najkrajšie čo nám Boh môže dať !!!
Ja mám ročnú dcérku nebola plánovaná ale kvôli tomu hádam nepôjdem na potrat tak už ked mi to boh dal tak sa toho nevzdam no nie Ocka máme no vôbec neni doma je pracovne už pol roka preč mala si ho ani poriadne neuzila a áno zase ju a musel odcestovať a som na ňu sama .... A veľmi ju Milujem tanecnicku moju robyli mi len radosť ....

23. 01. 2014 - 19:30

zuzana: když už si ženská vymyslí ve 40. týdnu že to dítě najednou nechce, nevím proč by se muselo hnedka zabíjet, jsou zase snad jiní lidé, kteří děti mít nemůžou a rádi by si dítě adoptovali... zabíjet už takhe velké dítě je opravdu hnus velebnosti...