Článek Kdo jste proti potratům, zvedněte prosím ruku

Vložit nový komentář (moderovaná diskuze)

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Moderované komentáře k článku: Kdo jste proti potratům, zvedněte prosím ruku

10. 03. 2010 - 14:16

alena r.: Byla to hrůza jen to číst, neměla jsem ani odvahu se podívat na video... Nechápu, že někteří lidé takhle bezmyšlenkovitě zabijí své dítě, copak už při sexu jim nedošlo, že z toho může vzniknout dítě? A když dítě nechci, tak proti tomu něco udělám. Zaujala mne jedna věc, co to bylo za kliniku, když tam mohl někdo vejít nepozorovaně, vplížit se na sál a ještě si něco odnést? To je další zarážející věc, nemyslíte?

10. 03. 2010 - 15:30

pro-zivot: Policie to prošetřila a potvrdila Traywickovu verzi - že tam nepozorovaně vnikl a vynesl ostatky toho dítěte. Proč to nebylo nějak víc hlídané, těžko říct. Dnes, kdy se rozšířily protestní a modlitební akce před potratovými klinikami, má většina těchto zařízení najmutou ostrahu a nainstalované kamery, ale to před 20 lety nebylo.

Je známo více podobných případů, kdy pro-life aktivisté našli ostatky nenarozených dětí v popelnicích u potratových klinik.

Zrovna minulý měsíc poběhl médii skandál s potratovou klinikou v Philadelphii, kde došlo k smrti mladé ženy při potratu. Policie objevila otřesné hygienické podmínky, zaschlou krev na sálech, špinavé "nástroje" a v mrazících boxech tělíčka více než deseti nenarozených dětí, z nichž některé tam zřejmě byly více než 30 let. A opět, i takovýchto případů je z minulosti známo víc.

Potratové "kliniky" je skutečnosti nejsou zdravotnická zařízení, nic se tam neléčí, slouží výhradně jako jatka nenarozených dětí - a jako na jatkách to tam zřejmě mnohdy taky vypadá.

---
pro-zivot.pise.cz