Článek Justiční vražda Eluany Englaro

Vložit nový komentář (moderovaná diskuze)

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Moderované komentáře k článku: Justiční vražda Eluany Englaro

10. 02. 2009 - 16:53

pro-zivot: P.S: Později ještě připojím komentář, teď na to nějak nemám sílu. . .

---
pro-zivot.pise.cz

10. 02. 2009 - 16:58

infikovana-houba®svetu.cz: V souladu se zákonem...No jistě, Italové. Ježiš, tohle je vážně nechutný. A ostatní státy se do toho nezapojily? Nepodpořily Berlusconiho? Nic? Tohle asi nikdy nepochopím.

---
infikovana-houba.svetu.cz

11. 02. 2009 - 11:14

pro-zivot: Právě že nic. Kdyby takhle odsoudili pětinásobného pedofilního vraha, to by byl jinačí brajgl. To by hned Evropská unie vydávala prohlášení o necivilizovanosti trestu smrti, vyhrožovali by mezinárodní izolací, a tak dále, a tak dále. . .ale když popraví nevinnou ženu, tak je to všem jedno.

---
pro-zivot.pise.cz

10. 12. 2009 - 21:15

switch: je pravda ze stim meli neco udelat treba ji uspat ryschlejsim zpusobem nez jen nechat jeji telesnou schranku vyschnout. Ale tech 17 let je vazne k smichu

15. 12. 2009 - 15:50

pro-zivot: To je právě to, co mě na tom zaráží - všichni se dohadují o tom, JAKÝM ZPŮSOBEM ji měli zabít - jestli ji měli nechat zemřít žízní, otrávit, uškrtit, zastřelit,... Copak nechápete, že VŮBEC neměli právo ji zabíjet? Eluana byla nevinný člověk. A KAŽDÝ NEVINNÝ ČLOVĚK MÁ PRÁVO NA ŽIVOT. V Itálii je tragédie celého toho případu ještě umocněna tím, že tam nemají uzákoněný trest smrti - takže usvědčený zločinec a vrah má zajištěno své základní lidské právo - právo žít - zatímco nemocní nebo postižení lidé svá základní lidská práva zajištěna nemají. To, co se stalo, byla justiční vražda, sadistická poprava nevinného člověka, který se nemohl bránit a bojovat za svoje práva. Kdybyste zechal zemřít žízní svého psa, označí vás za bestii a můžete skončit i ve vězení. Když totéž uděláte nevinné ženě, je to všechno "v souladu se zákonem". (Pokud vím, tak se zatím žádné vyšetřování Eluaniny vraždy nekonalo). Kam jsme se to dostali???

Co vám na tom připadá k smíchu nechápu, a rozchechtaný smajlík u takovéhoto tématu mi připadá přinejmenším nevkusný.

---
pro-zivot.pise.cz