Zabíjení nenarozených dětí odsouzeno jako genocida

4. prosinec 2009 | 22.00 |

V severošpanělské Zaragoze (v anglických textech přepisováno jako Saragossa) proběhl o víkendu 6. - 8. listopadu 2009 IV. mezinárodní pro-life kongres. Stovky delegátů ze 14 zemí diskutovaly na téma ochrany života, lidských práv a důstojnosti člověka. Hlavním tématem se stejně jako v minulých letech stal nejmasivnější způsob porušování práva na život v současném světě - zabíjení nenarozených dětí.

VAROVÁNÍ: Video obsahuje záběry nenarozených dětí, které byly zabity v 1. a 2. trimestru těhotenství.

Je neuvěřitelné, že v dnešní době, kterou hrdě označujeme jako civilizovanou a humánní, a kdy vážně mluvíme o právech zvířat (protože jsme civilizovaní a humánní), neexistují ve většině západních zemí vůbec žádné zákony, které by chránily práva nenarozeného dítěte.

Neexistují žádné zákony, které by chránily jejich právo na život. Neexistují ani žádné zákony, které by je chránily alespoň před tím nejbrutálnějším násilím.

Každý rok je ve světě legálně zabito více než 46 milionů nenarozených dětí. Jsou zabíjeny nesmírně krutými způsoby - roztrháním či rozřezáním zaživa, rozdrcením lebky, leptáním toxickými látkami nebo injekcemi s jedem. 

IV. mezinárodní pro-life kongres oznámil přijetí tzv. Zaragozské deklarace (Declaration of Saragossa), která odsuzuje zabíjení nenarozených dětí jako zločin proti lidskosti a označuje ho za mega-genocidu.

PeTU        Paleček

PeTU - Lidé za etické zacházení s nenarozenými

Celý text deklarace v angličtině je ke dispozici ZDE. Vybrala jsem z něj několik nejdůležitějších bodů:

1. Věda prokázala, že lidský život začíná oplozením (početím). Nenarozené dítě má již v první fázi svého života (odborně nazývané zygota) svůj vlastní jedinečný genetický kód, který obsahuje všechny potřebné informace k jeho vývoji. Zkušenosti s oplozením ve zkumavce potvrzují, že nenarozené dítě je od okamžiku početí samostatnou lidskou bytostí.

(...)

3. Šest milionů lidí legálně zavražděných v nacistických koncentračních táborech je mezinárodním společenstvím uznáno jako zločin genocidy. Nacistické vyvražďování je považováno za nejhorší porušení lidských práv zaznamenané v dějinách.

4. Nicméně, více než 800 milionů nenarozených dětí legálně zavražděných v zemích, které to umožňují, je zločinem proti lidskosti, který si kvůli počtu svých obětí zaslouží označení mega-genocida.   

(...)

Deklarace dále identifikuje organizace a mechanismy, které tuto genocidu umožňují. Jsou to jednak národní a mezinárodní potratové organizace (přesněji řečeno firmy), které se zabíjením nenarozených dětí živí. Jsou to nadnárodní organizace včetně OSN, které těmto firmám udělují dotace a financují jejich programy (často pod záminkou, že jde o rozvojovou pomoc. UNFPA, agentura OSN, takto mimo jiné sponzoruje nucené potraty v Číně). Jsou to politici, kterým tyto firmy nezřídka financují předvolební kampaně - za všechny můžeme jmenovat současného prezidenta USA Baracka Obamu. Zabíjení nenarozených dětí je především velice výnosný byznys - odhaduje se, že největší pro-potratová organizace na světě, Planned Parenthood, jen v USA ročně vydělává více než 100 milionů dolarů.

Delegáti kongresu v deklaraci vyzývají k respektování a ochraně lidského života od početí do přirozené smrti; volají po zákazu neetických praktik, jako jsou pokusy na nenarozených dětech, jejich zabíjení a další manipulace s lidským životem; a požadují, aby byli pachatelé těchto zločinů pohnáni před soud. Pod deklarací jsou podepsáni zástupci 31 zemí, včetně České republiky.

"SPOLEČNOST, KTERÁ LHOSTEJNĚ PŘIHLÍŽÍ MEGA-GENOCIDĚ NENAROZENÝCH DĚTÍ - AŤ UŽ JSOU ZABÍJENY CHIRURGUCKOU ČI CHEMICKOU CESTOU - ZTRÁCÍ ZÁKLADNÍ ZNÁMKY HUMANITY A DŘÍVE NEBO POZDĚJI BUDE NÁCHYLNÁ PORUŠOVAT LIDSKÁ PRÁVA DALŠÍCH SVÝCH OBČANŮ." 

Zpět na hlavní stranu blogu